OFERTA

Nasza firma w swojej ofercie wychodzi z otwartą ręką do klienta oferując gotowe pakiety do wyboru gdzie klient może wybrać pakiet dopasowany do własnych potrzeb lub ofertę indywidualną z realizacją wizji własnego projektu lub projektu Architekta.

PAKIET MDM

Pakiet MDM - Mieszkanie dla Młodych najlepsze rozwiązanie dla osób urządzających swoje pierwsze mieszkanie. Pakiet ten jest tani, a zarazem posiadający rozwiązania idące w parze z nowoczesnymi trendami oraz markowymi rynkowymi produktami.


POBIERZ KATALOG
mdm

PAKIET MY HOME

Pakiet MY HOME oferuje szersze rozwiązania oraz większy wybór materiałów budowlanych jest droższą wersją pakietu MDM. Możemy sami decydować co do wyboru koloru ścian, doboru glazury czy wyboru armatury lub oddać dobór materiałów w ręce naszego projektanta. Pakiet ten sprosta oczekiwaniom osób kupujących mieszkanie pod wynajem przy ograniczonym budżecie nie rezygnujemy z jakości.

POBIERZ KATALOG
my home

PAKIET BEST HOME

Pakiet BEST HOME w swojej ofercie posiada jeszcze większy wybór materałów budowlanych i wykończeniowych. Projektant przestawia do wyboru schematy doboru materiałów wykończeniowych, wykonania aranżacji wnętrz. Pozostaje wybrać i cieszyć się wymarzonym wnętrzem resztą zajmie się Nasza ekipy budowlana, pozostawiasz wszystko w dobrych rękach.


POBIERZ KATALOG
My Home

PAKIET PERFECT HOME

Pakiet PERFECT HOME w swojej ofercie posiada produkty z najwyzszej półki najwiekszy wybór materałów budowlanych i wykończeniowych. Projektant przestawia do wyboru schematy doboru materiałów wykończeniowych, wykonania aranżacji wnętrz. Pozostaje wybrać i cieszyć się wymarzonym wnętrzem resztą zajmie się Nasza ekipy budowlana, pozostawiasz wszystko w dobrych rękach.


POBIERZ KATALOG
Perfect Home

Przy wyborze każdego z pakietów trzymamy się odpowiedniego ustalonego harmonogramu zapraszamy do umówieniea się z naszym konsultantem w celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących naszej oferty!
Pozdrawiamy Zespół 4home!


Kontakt

Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego.Top